TürkiyeElektronik Grupları

WhatsApp, elimizden düşmeyen akıllı telefonlarda bulunan ve büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir uygulama. Biz de bu uygulama üzerinden gruplar kurarak çeşitli soruların bu platform üzerinden cevaplanabilmesini sağladık.
Ancak WhatsApp platformunun son günlerde gizlilik sorunları ile gündeme gelmesinin ardından WhatsApp gruplarımızı kullanan üyelerimizin talepleri doğrultusunda açık kaynak bir yazılım olan Telegram uygulamasında da gruplar kurduk. Dilediğiniz uygulama üzerinden gruplarımıza bu form ile erişebilirsiniz.

Sistem Nasıl İşliyor?

Konuyla ilgili bir sorunuz olduğunda sorunuzu topluluğa soruyorsunuz. Cevabını bilenler sorunuzu cevaplıyor. Sizin de cevabını bildiğiniz bir soru varsa cevabını yazıyorsunuz. Bu sayede bir soru-cevap platformu oluşuyor.

Kurallar

Kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde; kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasa dışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik haklarını ihlal edici, uluslararası hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları'na aykırı içeriği olan iletiler gönderemezsiniz. Bunun yanı sıra, telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, grup pazarlama ve taciz kesinlikle yasaktır.

Bilmelisiniz ki bu projenin sahibinin veya yöneticilerinin, gönderilen içeriğin geçerliliğini kontrol edip onaylamaları imkansızdır. Lütfen şunu unutmayın; bizler atılan her iletiyi anında görüntüleyemeyiz ve iletilerin içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir. Paylaşılmış/verilmiş bilgilerin hiçbirinin yararlı veya bütünleyici olduğunu garanti edemeyiz. Gönderilen iletiler yalnızca yazarın görüşlerini belirtir; projenin, proje ekibinin, ortaklarının veya projenin sahibinin görüşlerini değil. Eğer gönderilmiş bir iletinin sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız, durumu derhal bir yöneticiye bildiriniz. Ekip, makul bir zaman çerçevesi içerisinde, sakıncalı olarak nitelendirilen içeriğin kaldırılmasına yönelik bir karar alma hakkına sahiptir. Bu tümüyle manuel olarak yürütülen bir süreç olduğundan dolayı lütfen iletilerin anında kaldırılmasının veya kısmen düzenlenmesinin mümkün olamayabileceğini unutmayın.

Yazmış olduğunuz mesajlardan şahsınız sorumlu tutulacaktır. Ayrıca, bu projeyi, projeyle bağlantılı diğer web siteleri, proje ekibini ve ortaklarını zarara uğratmamayı ve oluşabilecek zararlardan korumayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu projenin sahipleri, projeyi kullanış tarzınızın neden olduğu bir durumdan dolayı resmi bir şikâyet alırsa veya yasal işlemler bunu gerektirirse, kimliğinizi (ek olarak, bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan diğer bilgilerinizi) açıklama haklarını saklı tutar.

Katılım Formu

Kuralları okudum, anladım ve kabul ediyorum.

WhatsApp Gruplarımız

Elektrik - Elektronik (WhatsApp)
Arduino (WhatsApp)
ARM-LPC-NXP-STM Gömülü Sistemler (WhatsApp)
Linux (WhatsApp)
Java (WhatsApp)
Python (WhatsApp)
C - C# - C++ (WhatsApp)
Web Programlama ve Tasarım (WhatsApp)
Web Açıkları (WhatsApp)

Telegram Gruplarımız

Elektrik - Elektronik (Telegram)
Arduino ve Diğer Geliştirme Kartları (Telegram)
Gömülü Sistemler (Telegram)
Web Tasarım, Programlama (Python, PHP, ASP, Java vb) ve Güvenliği (Telegram)
Masaüstü ve Mobil Programlama (Python, Java, C, C++, C# vb.) (Telegram)
© Yazılım: Uygar Demir KOÇ